Nytt forum

Annonseringer av nyheter fra kammaforum.com
Post Reply
User avatar
Quadrophenia
Site Admin
Posts: 846
Joined: Mon Jan 18, 2016 7:53 am
Location: Oslo
Has thanked: 56 times
Been thanked: 44 times
Contact:

Nytt forum

Post by Quadrophenia » Mon Jan 25, 2016 1:25 am

Velkommen til det nye Kammaforumet. Vi har forsøkt å gjøre det litt mer oversiktelig og enkelt enn det tidligere briskebybandeforumet. Hvis det er noen tips til forbedringer eller synspunkter er det bare å skrive de i denne tråden også skal vi utvikle forumet videre, sammen.
"Man velger ikke lag, man får de tildelt". Ståle Solbakken, 2004

Surve
Posts: 13
Joined: Tue Jan 26, 2016 12:31 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Nytt forum

Post by Surve » Tue Jan 26, 2016 12:33 pm

Bra jobba! :mrgreen:

Briskeby
Posts: 1
Joined: Fri Jan 22, 2016 12:23 pm

Re: Nytt forum

Post by Briskeby » Thu Feb 25, 2016 11:45 am

Bra med forum, men hvorfor så mange underkategorier? Er helt klart best med 1 main forum der alt av kammastoff og anna drit blir diskutert mener nå jeg.

GSP
Posts: 375
Joined: Sat Jan 23, 2016 12:01 pm
Has thanked: 30 times
Been thanked: 24 times

Re: Nytt forum

Post by GSP » Fri Sep 02, 2016 7:24 pm

For en lykke det er å få lov til å treffe folk i perfekt harmoni med seg sjøl!

Heis
Site Admin
Posts: 166
Joined: Wed Jan 20, 2016 5:29 pm
Has thanked: 30 times
Been thanked: 15 times

Re: Nytt forum

Post by Heis » Sat Sep 03, 2016 7:54 am

Norges 13. mest aktive fotballforum. Ikke verst! Sier nok endel om interessen for norsk fotball om dagen også, men dette var godt nytt på forumets vegne synes jeg!

martin
Site Admin
Posts: 201
Joined: Sun Jan 17, 2016 11:23 pm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Nytt forum

Post by martin » Sun Sep 04, 2016 9:20 am

Selv om aktiviteten har vært bedre, så tyder disse tallene på at det var riktig å starte kammaforum.com (Som om det var noen tvil? 8-) ). 13.plass i Norge når vi ligger å vaker i breddfotballen er MEGET bra. Inspirasjon!

Post Reply